Про нас

Буквально кілька абзаців про те, хто ми і чим займаємося.

Хто ми

Один з пріоритетних напрямків діяльності нашого автосервісу — це косметичні автомобільні роботи і кузовні ремонтні роботи. Для цього, ми побудували спеціалізовані приміщення загальною площею близько 400 м².

У нас ви зможете замовити як повне фарбування свого автомобіля, так і локальне, також ми виконуємо фарбування окремих деталей автомобіля. З 2012 року, працюємо за поліпшеною німецькою технологією, яка пройшла випробування і показала вражаючі результати. Крім фарбувальних робіт, ви зможете замовити будь-які кузовні роботи, рихтувальні роботи, а також локальне і комплексне полірування лакофарбового покриття.

Фахівці автосервісу мають багаторічний досвід ремонту автомобілів будь-якого ступеня складності. Досвід їх роботи близько десяти років. СТО може прийняти одночасно до 15 автомобілів. На всі малярні роботи даємо гарантію 12 місяців, але кращою гарантією буде високий професіоналізм наших фахівців автомалярів, які мають стаж від 5 до 15 років роботи.

Додатково

зона для рихтування автомобілів - > 100 м²
зона для підготовки до фарбування - ~ 200 м²
фарбувальна камера (Saico) - 40 м²
ділянка для полірування - 40 м²
загальна площа автомайстернь - > 500 м²
автомийка

Ви зможете замовити не тільки автопокраску, але і повне відновлення автомобіля після ДТП. Наш автосервіс відновить будь-який битий автомобіль, якісно і в заявлені терміни.

Наші майстри

team 1

Стародуб Олександр - Керівник ділянки з фарбування автомобілів

Розпочав свою кар'єру фарбувальника у 2000 році. Завдяки наполегливості та працьовитості, йому було доручено очолити наш підрозділ. Олександр зібрав дружну команду фахівців. (050)735-40-54. Підбір фарб (050)762-38-75
team 1

Мірченко Руслан - Керівник автосервісу

Захопився автомобілями ще в юності. У 1998 році, влаштувався на роботу автослюсарем. Через кілька років, був запрошений в нашу компанію і з 2002 року, успішно очолює напрямок по ремонту автомобілів. Звертайтеся: (066)460-32-21

Відгуки